Obchodno - technický zástupca (nutné skúsenosti so vzduchotechnikou - podmienka)

Work Service

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď, dohodou
700 EUR/mesiacPlat dohodou, je zložený z fixnej a variabilnej časti, pričom variabilná časť nemá hornú hranicu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme komunikatívneho a zabehnutého človeka v oblasti vzduchotechniky (NUTNÁ PREDOŠLÁ PRAX VO VZDUCHOTECHNIKE!!!) s vrodenými obchodníckymi vlohami. Náplň práce bude nasledovná:
- Predaj produktov spoločnosti zákazníkovi
- Získavanie a uzatváranie objednávok
- Kontaktovanie a vyhľadávanie potenciálnych zákazníkov so zameraním na získanie objednávky
- Poskytovanie poradenstva, zisťovanie potrieb zákazníkov a starostlivosť o existujúcich zákazníkov
- Príprava a vedenie zákazky od začatia až po jej ukončenie a odovzdanie
- Koordinácia činností na zverenej stavbe

- Možnosť mzdového nárastu v závislosti od Vášho výkonu
- Príspevok zamestnávateľa na odborné školenie zamestnanca
- Finančné odmeny pri významných životných a pracovných jubileách
- Činorodá práca
- Firemné spoločenské posedenia
- Príspevok zamestnávateľa na športové a voľno časové aktivity zamestnanca
- Pitný režim na pracovisku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Pracovná pozícia je obsadzovaná priamo pre nášho klienta (konkrétne uvedenie a predstavenie prostredníctvom pohovoru).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

Prehľad v problematike vzduchotechniky a klimatizácií - PODMIENKA!!!
- základná znalosť čítania technických výkresov
- prax na obchodníckej pozícií
- samostatnosť
- ochota komunikovať a nebáť sa osloviť potenciálneho klienta
- organizačné schopnosti
- zodpovednosť
- ochota cestovať

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3118572  Dátum zverejnenia: 19.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 700 EUR/mesiac