Sales Representative / Obchodní zástupce

Work Service

Miesto práce
Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do slovenské pobočky mezinárodní personálně-poradenské společnosti Antal International v souvislosti s růstem hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Sales representative/Konzultanta.
Naše společnost se soustředí na obsazování/headhunting strategických/manažerských pozic od středního po top management, převážně pro mezinárodní korporace. Oblasti působení od výroby, IT, Sales&Marketing, až po finance a HR.

Hlavní náplň práce:
- Aktivní vyhledávání/akvizice klientů – po telefonu, osobní schůzky, sociální sítě
- Vypracovávání nabídky a vyjednávání podmínek
- Poskytovat poradenství a řešení pro stávající a nové klienty
- Práce na projektech pro stávající a nové klienty
- Spolupráce s kolegy z dalších oddělení – research, office
- Reprezentovat společnost Antal International na trhu

Zamestnanecké výhody, benefity

Co nabízíme:
- Práce v rostoucí společnosti v regionu CEE
- Možnost kariérního růstu v rámci pobočky (možnosti utvořit si vlastní tým), ale i
organizace samotné (ne jen lokálně, ale i mezinárodně)
- Možnost práce na bázi home-office
- Přátelský kolektiv, který táhne za jeden provaz
- Motivační finanční ohodnocení

Informácie o výberovom konaní

V případě, že vás tato příležitost zaujala, prosím o zaslání vašeho životopisu v anglickém jazyce. Následně vás budeme kontaktovat ohledně dalšího postupu.
Pokud se vám neozveme nazpět do 14 dnů, vybrali jsme jiné uchazeče, kteří lépe odpovídají preferovaným zkušenostem.
Děkuji

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Jde o interní pozici společnosti Antal International.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Co očekáváme od nového kolegy:
- Komunikativnost na vysoké úrovní – obchodního ducha
- Samostatní v přístupu k práci a zodpovědnost za výsledky
- Komunikativní znalost anglického jazyka
- Předchozí praxe v obchodu – nezáleží v jakém oboru – naší práci vás naučíme
- Pracovitost, zodpovědnost a spolehlivost

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3053299  Dátum zverejnenia: 10.5.2017