Team leader náboru s bulharským jazykom

Work Service

Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Slovensko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak hovoríte bulharsky a máte skúsenosť s náborom ľudí, nenechajte si ujsť zaujímavú príležitosť v medzinárodnej spoločnosti s možnosťou osobného rastu.
Hlavnou náplňou práce je:
- zastrešenie novovzniknutého medzinárodného projektu
- zodpovednosť za nábor zamestnancov – zabezpečenie zdrojov hromadného náboru, koordinácia náboru
- analýza trhu práce
- koordinácia náborárov v rámci pobočky, ich motivácia
- komunikácia v rámci spoločnosti, s manažmentom, reporting
- pôsobenie na Slovensku a podľa potreby čiastočne aj v Bulharsku

- zaujímavá a dynamická pracovná pozícia
- motivujúce platové ohodnotenie
- priestor pre vlastné nápady
- možnosť využívania bulharského jazyka

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Pracovnú pozíciu obsadzujeme pre našu spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Bulharský jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skúsenosť v oblasti náboru podmienkou
- znalosť bulharského a slovenského (českého) jazyka
- aktívna a komunikatívna osobnosť
- dobré organizačné schopnosti
- schopnosť viesť tím
- okrem pôsobenia na pobočke na Slovensku, ochota cestovať aj do Bulharska

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2964215  Dátum zverejnenia: 7.3.2017