Výrobný pracovník - už sa nemusíte sťahovať na ubytovňu, keď môžete dochádzať

Work Service

Lozorno, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Senica, Skalica
Termín nástupu
21.06.2017
Ponúkaný plat (brutto)
620€-700€ netto + stravné lístky + zľavnená doprava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme výrobných pracovníkov do oddelení výroby strešných systémov.

Miesto výkonu práce: LOZORNO pri Bratislave a Malackách

Náplň práce:
- spolupodieľanie sa na kompletizácii strešných systémov
- nachystávanie a kontrola materiálu či jednotlivých dielov,
- výroba a montáž strešných systémov, montáž strešných skiel do konštrukcii,
- manipulácia so strešnými sklami
- zodpovednosť za kvalitu,
- mzda: 620-700€ netto + 3,40€ stravné lístky + zabezpečená doprava

- stabilná a dlhodobá spolupráca
- možnosť prechodu ku kmeňovým zamestnancom počas pracovného pomeru
- odborné zaškolenie a preškolenia
-pomoc s ubytovaním
- zabezpečená autobusová doprava za zvýhodnené ceny:

Skalica- Holic- Radimov- Unin- Gbely – Kuty- Lozorno
BA- Stupava- Lozorno
Senica- Čačov- Dojč- Borsky Mikulas- Lozorno
Jakubov- Zahorska Ves- Vysoka pri Morave- Zohor- Lozorno
Šastin- B. Mikulas- Studienka- Lozorno
Kuty- Borsky Jur- Zavod- Lozorno
Sološnica- Lozorno- Zohor- Lozorno
Velke Levare- Gajary- Malacky- Lozorno

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0911 050 798 alebo jaroslava.bamburova@workservice.eu.sk

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2017 (ostáva ešte 6 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Významná medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- stabilita
- fyzická zdatnosť
- ochota pracovať
- predošlá prax v automobilovom priemysle je len výhodou
- chuť učiť sa nové veci

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Škultétyho 1
83103 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Jaroslava Bamburová
Tel.: 0911050798
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2948498   Dátum zverejnenia: 11.6.2017