Operátor výroby s bezplatným ubytovaním

Work Service

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu spojenú s montážou prístrojových dosiek na TPP:

Miesto výkonu práce:
- Devínska Nová Ves, Bratislava

Pracovný čas:
- pracuje sa v 2-zmennej alebo 4-zmennej prevádzke so 7,5 hodinovým pracovným časom (6-14, 14-22, 22-6)

Plat:
- cca 600€/netto na 2-zmennej prevádzke
- cca 650€/netto na 4-zmennej prevádzke
+ stravné lístky

- UBYTOVANIE poskytujeme na Ubytovni Prima, Ivánska cesta 15, Bratislava ZADARMO aj s bezplatnou súkromnou dopravou ubytovňa-práca, práca-ubytovňa!

- prijímame aj páry a partie

- stabilná a dlhodobá spolupráca
- automatický prechod ku kmeňovým zamestnancom po 6 mesiacoch
- odborné zaškolenie a preškolenia
- 13., 14. plat
-ubytovanie ZDARMA + doprava na zmeny a zo zmien
- príspevok na cestovanie
- možnosť nadčasov

Informácie o výberovom konaní

Požadujeme:
- dochvíľnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť
- zručnosť a fyzickú zdatnosť
- lojálnosť

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2894064  Dátum zverejnenia: 16.1.2017