Technický nákupca v automobilovom priemysle

Work Service

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Bánovce nad Bebravou
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- plánovanie a zabezpečovanie nákupu podľa požiadaviek
- vyhľadávanie, výber a hodnotenie dodávateľov
- tvorba objednávok, ich kontrola, spracovávanie prijatých faktúr
- komunikácia s dodávateľmi, sledovanie dodržiavania termínov, ich koordinácia
- úzka spolupráca s výrobou
- aktívna práca v programe SAP

- práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- motivujúce finančné ohodnotenie (13.plat), bonusy, príplatky
- aktívny sociálny program
- možnosť využívania AJ pri práci, jazykové kurzy

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.12.2016 (ostáva ešte 0 dní)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť vyrábajúca elektronické komponenty pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

- prax na podobnej pozícii
- anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- technické myslenie
- znalosť systému SAP výhodou
- schopnosť určenia si priorít a samostatnej práce
- dôslednosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Work Service Slovakia, s.r.o.
Škultétyho 1
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Patrícia Podskalanová
Tel.: +421 911 050 686
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2806467   Dátum zverejnenia: 10.11.2016