Skladník, Nitra

Work Service

NItra, Galanta, Hlohovec, Nitriansky kraj, Nitra, Šaľa, Topoľčany, Zlaté Moravce
Termín nástupu
03.11.2016
Ponúkaný plat (brutto)
620€ + stravné lístky + bezplatná doprava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- nakladanie a vykladanie tovaru,
-premiestňovanie,
-ukladanie,
- kontrola a balenie tovaru
- práca s PC a skenerom,
- etiketovanie
- foliovanie

Práca na 2 zmeny (ranná + poobedná)

Práca svojím charakterom vhodnejšia pre mužov.

- dlhodobá a stabilná spolupráca
- práca na trvalý pracovný pomer
- bezplatná autobusová doprava zabezpečená z miest:

Vlčany
Šaľa
Šaľa-Veča
Galanta
Nebojsa
Dolná Streda
Sereď
Šintava
Šoporňa

- práca vhodná aj pre páry, prípadne partie, skupinky

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0911 050 798 alebo zašlite svoj životopis na: jaroslava.bamburova@workservice.eu.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná dopravná a logistická spoločnosť dlhoročne pôsobiaca na slovenskom a zahraničnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

- spoľahlivosť
- dochvíľnosť
- prax s prácou v sklade výhodou nie podmienkou

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Škultétyho 1
83103 Bratislava
ID: 2750218   Dátum zverejnenia: 4.10.2016