Chceš pracovať v sklade? Príď si zarobiť k nám ako skladník/picker v Senci alebo Galante

Work Service

Senec,Galanta, Bratislavský kraj, Bratislava, Malacky, Pezinok, Dunajská Streda, Hlohovec, Piešťany, Senica, Trnava, Bánovce nad Bebravou, Partizánske, Komárno, Levice, Nové Zámky, Šaľa, Zlaté Moravce, Liptovský Mikuláš, Ružomberok, Banskobystrický kraj, Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Brezno, Detva, Krupina, Lučenec, Revúca, Veľký Krtíš, Zvolen, Žiar nad Hronom, Prešovský kraj, Bardejov, Humenné, Kežmarok, Levoča, Medzilaborce, Poprad, Prešov, Sabinov, Snina, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Vranov nad Topľou, Gelnica, Michalovce, Rožňava, Sobrance, Spišská Nová Ves, Trebišov
Termín nástupu
ihned
Ponúkaný plat (brutto)
650-800€ + stravné lístky + bezplatná doprava + zabezpečené ubtovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prevoz výrobkov, materiálov na VZV a NZV v rámci skladu
- práca nie len na vozíku ale aj s bremenami, prekladanie, balenie, stohovanie
- práca so skenerom (zaškolíme) a PC

- zabezpečené ubytovanie v cene do 60 €
- stravné lístky 3,15 € (bez zrážky)
- autobusová doprava zabezpečená z miest:

Dunajská Streda, Vieska, Holice, Blatna na Ostrove, Báč, Šamorín, Mierovo, Hubice, Zlaté Klasy, Hrubý Šúr, Tureň,

Veča, Šaľa, Galanta, Nový Dvor, Pusté Uľany, Veľký Grob, Reca, Boldog,

Šoporňa, Sereď, Veľká Mača, Sládkovičovo, Veľké Uľany, Jánovce Jelka, Hrubá B orša, Kráľova pri Senci

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na 0911 050 681 alebo zašlite svoj životopis na: Viktoria.Vanatova-Ulmannova@workservice.eu.sk

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Medzinárodná dopravná a logistická spoločnosť dlhoročne pôsobiaca na slovenskom a zahraničnom trhu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Škultétyho 1
83104 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Viktória Vanátová-Ulmannová
Tel.: + 421 911 050 681
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 2692797   Dátum zverejnenia: 9.11.2016