Skladník s VZV praxou

Work Service

Miesto práce
Senec, Bratislavský kraj, Trnavský kraj, okres Trnava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúsených skladníkov, kde je práca svojim charakterom vhodnejšia pre mužov.

Miesto výkonu práce: Trnava

Náplň práce:
- nákladky a výkladky kamiónov,
- vyskladňovanie a naskladňovanie materiálu
- navážanie materiálu do výroby

- práca na 3 zmeny: (6:00-14:00, 14:00-22:00, 22:00-6:00)

MZDA: 580€-650€ netto + stravovanie + pomoc s ubytovaním (10%-50% preplácanie) + po 2.mesiaci osobné odmeny + po 3 mesiaci skupinové odmeny

Zamestnanecké výhody, benefity

- dlhodobá spolupráca
- práca na TPP
- zvýšenie platu po skúšobnej dobe
- osobné príplatky
- možnosť preškolenia a následného predĺženia platnosti VZV preukazu/ vystavenia nového VZV preukazu

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0911 050 798, alebo nám zašlite Váš životopis na: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Významná nadnárodná spoločnosť pôsobiaca v strojárskom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- zodpovednosť
- predošlá prax s prácou v sklade

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2632645  Dátum zverejnenia: 8.1.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v texte