Vodič VZV s praxou

Work Service

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
v texte

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ponúkame prácu pre vodičov VZV s praxou.
Jedná sa prácu v sklade spojenú s obsluhou vysokozdvižného vozíka:
- príjem tovaru na sklad,
- vyskladňovanie zo skladu,
- navážanie materiálu na linku.

- práca je na trvalý pracovný pomer,
- miesto výkonu práce je v Devínskej Novej Vsi,
- 8 hodinové zmeny
- 2, 3 a 4 zmenná prevádzka
- prax na VZV POTREBNÁ

Mzdové podmienky:800€/brutto+ 3,15€ gastrolístky

- stabilná, dlhodobá a dynamická spolupráca
- prechod ku kmeňovým zamestnancom
- možnosť nadčasov
- možnosť ubytovania od 135€/mesiac
- každoročné prehodnocovanie platu

V prípade, že máte záujem o ponúkanú prácu, kontaktujte nás na 0911 050 798, alebo zašlite svoj životopis na:[email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Doprava, logistika

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov
Výroba automobilových dielov.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- prax na VZV podmienkou

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2567461  Dátum zverejnenia: 18.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: v texte