Finálna kontrola kvality

Work Service

Miesto práce
Žilina
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
725 € + príplatky (priemerná mzda 980 €)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola vyrobených vozidiel podla zadaných špecifikácií
- kontrola laku, vybavenia, kvality montáže, prevádzkových náplní
- vkladanie manuálov do vozidiel
- práca s PC
- dobrý zrak a zdravotný stav predovšetkým obratnosť nastupovanie a vystupovanie z áut
- PODMIENKA PLATNÝ PREUKAZ B

- základná mzda po skúšobnej dobe 790 €
- STRAVNÉ LÍSTKY v hodnote 3,60 € ( zamestnanec hradí 1 € )
- podniková doprava do/z miesta výkonu práce (firma hradí 70% nákladov)
- príplatok za zmeny POOBEDNÁ A NOČNÁ
- letný + zimný bonus 55 % zo základnej mzdy
- výročný bonus
- ZAŠKOLENIE
- ostatné príplatky v zmysle Zákonníka práce

Radi Vás privítame v našej kancelárii na adrese: Národná 4, Žilina
Príďte sa informovať aj s kamarátmi, ktorí si hľadajú prácu pomôžeme Vám a ponúkneme aj rôzne iné pracovné miesta.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť poskytujúca služby v oblasti logistiky a prepravy. Spoločnosť zabezpečuje prevoz a expedíciu vyrobených automobilov, kontrolu kvality, opravy a finálne spracovanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vodičský preukaz sk. B
- dobrý zdravotný stav - práca v stoji a v 3-zmennej prevádzke
- skúsenosti s prácou vo výrobe - výhodou
- zodpovedný prístup
- ochota pracovať na 3 zmeny
- spoľahlivosť
- flexibilita

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2445373  Dátum zverejnenia: 8.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 725 € + príplatky (priemerná mzda 980 €)