Jednoduchá, nenáročná práca v Námestove/ Kontrola Kvality a obsluha linky/ Zaškolíme každého!Nástup ihneď!

Work Service

Miesto práce
Námestovo, Tvrdošín, okres Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500 eur/mes.+ zákonné príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva jednotlivé operácie na linke
- zabezpečuje balenie kusov
- zodpovedá za požadovanú produkciu na linke
- zabezpečuje balenie vyrobených kusov
-pracuje sa v 3 zmennej prevádzke 8 hod. od po- pia
- zodpovedá za kvalitu zabalených výrobkov
- vykonáva všetky práce podľa výrobnej dokumentácie

Zamestnanecké výhody, benefity

- DLHODOBÁ A STABILNÁ PRÁCA
- MOŽNOSŤ PRECHODU POD KMEŇOVÝ STAV
- DOPRAVA ZABEZPEČENÁ VRÁMCI REGIÓNU
- DOCHÁDZKOVÝ BONUS A BONUS ZA KVALITU PRÁCE
- GASTRO LÍSTKY V HODNOTE 3,15 eur za každý odpracovaný deň

Informácie o výberovom konaní

V prípade záujmu stačí zaslať Váš životopis na email:
[email protected] alebo telefonicky na čísle 0911 050 682
Tešíme sa na Vás!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť zaoberajúca sa výrobou plošných dosiek do automobilov

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti

-skupinové schopnosti, vľúdnosť
- stabilita, flexibilita
-precíznosť
-práca vhodná pre mužov aj ženy

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2403973  Dátum zverejnenia: 19.5.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 eur/mes.+ zákonné príplatky