Asistent Výroby !! Vhodné pre mužov aj ženy !!

Work Service

Miesto práce
okres Námestovo
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonáva vstupnú, výstupnú kontrolu kvality prichádzajúceho materiálu
- udržiava čistotu na pracovisku
- plní úlohy zadávané zmenovým majstrom
- dodržiava návody na balenie

Zamestnanecké výhody, benefity

- DOCHÁDZKOVÝ BONUS A BONUS ZA KVALITU PRÁCE
- DOCHÁDZKOVÝ BONUS 0,20c/HODINA
- BONUS ZA KVALITU PRÁCE 0,25c/HODINA
- PRÍPLATKY ZA NOČNÉ A POOBEDNÉ ZMENY (noc 0,85 EUR/hod., popoludnie 0,13 EUR/hod.)
- DLHODOBÁ A STABILNÁ PRÁCA
- MOŽNOSŤ PRACOVAŤ S MODERNÝMI TECHNOLÓGIAMI
- MOŽNOSŤ PROFESIJNÉHO RASTU
- ZAŠKOLENIE

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť s medzinárodným pôsobením má vedúcu pozíciu v oblasti výroby súčiastok pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2397922  Dátum zverejnenia: 5.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou na osobnom pohovore