Frézar (obsluha klasických fréz)

Work Service

Miesto práce
Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáte stabilné a perspektívne pracovné miesto v oblasti strojárenskej výroby? Máte skúsenosti s obsluhou klasických fréz? Hľadáme zodpovedného pracovníka do priateľského a zabehnutého kolektívu.

Vašou náplňou práce bude:
- obsluha klasických fréz, samostatné nastavenie a zoradenie stroja
- vyhotovenie dielov podľa výkresovej dokumentácie
- voľba vhodného technologického postupu
- výber náradia, kontrola vyrobených dielov

- stabilná práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- moderné pracovné prostredie
- motivujúce ohodnotenie (aktívny sociálny program, príplatky za nočnú zmenu)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná strojárska spoločnosť.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s obsluhou klasických fréz podmienkou
- znalosť čítania technickej dokumentácie
- manuálna zručnosť, samostatnosť, vysoká kvalita práce
- ochota pracovať na trojzmennej prevádzke

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2309993  Dátum zverejnenia: 30.10.2015