Logistické centrum v Senci hľadá mužov a ženy na pozíciu balič/picker.

Work Service

Miesto práce
Senec, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
500 - 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- mzda 3,15 €/hod brutto + 3,15 gastro-lístky + 80-200 € variabilná čiastka, po zaučení možnosť zarobiť 800 € brutto.
- práca so skenerom
- príjem, triedenie, kontrola, balenie, vybaľovanie tovaru
- práca s ručným paletovým vozíkom
- triedenie a stohovanie balíkov
- zaškolenie zabezpečené.
Doprava do Senca a zo Senca zabezpečená. (MHD)

- dlhodobá stabilná práca
- práca na zmeny (ranná a poobedná) 8 h, po desiatej je zabezpečená doprava taxíkmi zo Senca
- rôzne typy odmien
- doprava zabezpečená v rámci Senca
- práca vhodná aj pre ženy
- možnosť kariérneho rastu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Obchod s elektronikou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

- zodpovednosť, spoľahlivosť, presnosť
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2308483  Dátum zverejnenia: 25.11.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 500 - 800 EUR/mesiac