Obsluha dolešťovacej linky

Work Service

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
760 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- premiestňovanie automobilov z kontrolnej linky alebo z opravovne do voskovacej linky
- voskovanie nasledujúcich častí vozidiel: podvozok a dutiny , podbehy , oblasť motora
- čistenie a utieranie vozidiel z voskovacej linky do nárazníkovej oblasti pred parkoviskom
- premiestňovanie vozidiel z voskovacej linky do nárazníkove

- základná nástupná mzda 760 € + príplatky za nočné a za poobedné 140 € = 900 €
- 745 € mzda po skúšobnej dobe + bonusy (priemerný zárobok 1 000 €)
- stravné lístky v hodnote 3,60 €
- podniková doprava do/z miesta výkonu práce (firma hradí 70% nákladov)
- príplatok za POOBEDNÚ zmenu
- letný + zimný bonus 55 % zo základu mzdy
- výročný bonus 700 €
- dlhodobá a stabilná práca
- prechod pod kmeňový stav
- víkendy voľné

Ak máte záujem o prácu radi Vás privítame v našej kancelárii na adrese: Národná 4, 010 01 Žilina.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť poskytujúca služby v oblasti logistiky a prepravy. Spoločnosť zabezpečuje logistiku novo vyrobených vozidiel, kontrolu kvality, opravy a finálne spracovanie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- chuť učiť sa
- záujem pracovať
- dobrý zdravotný stav
- ochota pracovať na 3 zmeny
- zodpovedný prístup

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2285691  Dátum zverejnenia: 10.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 760 €