Obchodník technických produktů s AJ ( robotika)

Work Service

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- Aktivní komunikace se zákazníky v českém i anglickém jazyce
- Péče o portfolio zákazníků
- Budování nových obchodních vztahů s klienty z řad výrobních, strojírenských, automotive společnosti
- Zodpovědnost za prezentaci produktů ( automatizovaných robotů), cenové nabídky a uzavírání nových obchodních kontraktů
- Účast na strojírenských veletrzích
- Reporting

Zaměstnanecké výhody, benefity

- Práce na HPP pro významnou, zahraniční společnosti v oblasti výroby a prodeje automatizovaných robotů, svařovacích robotů
- Zázemí stabilní společnosti s 16- ti pobočkami v celém světě
- Možnost účastnit se mezinárodních projektů
- Služební vůz, mobilní telefon, notebook

Nástup: dle dohody
Plat: dle praxe a zkušenosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Významná zahraniční společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/VŠ vzdělání nejlépe technického směru
- Praxe na obchodně- technické pozici ( robotika, automatizace, strojírenství, automotive)
- Velmi dobrá znalost AJ slovem i písmem
- Velmi dobrá znalost Excelu
- Řidičský průkaz sk.B
- Znalost čtení výkresové dokumentace
- Komunikativnost, samostatnost, pečlivost
- Příjemné vystupování

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2270954  Dátum zverejnenia: 14.12.2015