Práca vo výrobe, dobré finančné ohodnotenie - Ťahač vlákna

Work Service

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
546 - 841 EUR/mesiac, Po skúšobnej dobe je plat 914,60€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- manipulácia s bremenami nad 15kg
- vyťahovanie návinov zo stroja
- vymieňanie nefunkčných dielov
- udržiavanie čistoty a poriadku na zverenom pracovisku
- ťahanie skleného vlákna z platinových pecí

- príplatky a bonusy
- ZAŠKOLENIE
- ostatné príplatky v zmysle Zákonníka práce
- TECHNICKÉ ZABEZPEČENIE pre výkon práce
- DLHODOBÁ a STABILNÁ práca
- zabezpečené stravovanie ( polievka, hlavné jedlo/ bageta, čapovaný nápoj)
- zabezpečená doprava

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť výroba sklené vlákno vo forme priamych rovingov, sekaného vlákna či družených rovingov, ktoré sú ďalej spracovávané do výrobkov využívaných napríklad v dopravnom priemysle, v stavebníctve, v energetike, v infraštruktúre či v športovom odvetví.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

- ochota pracovať v 4-zmennej prevádzke
- práca vhodná iba pre muža z dôvodu bremien
- zodpovedný prístup
- spoľahlivosť
- flexibilita
- chuť pracovať
- manuálna zručnosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2239734  Dátum zverejnenia: 11.1.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 546 - 841 EUR/mesiac, Po skúšobnej dobe je plat 914,60€