Vodič vo výrobnom závode

Work Service

Miesto práce
Žilina, Žilinský kraj, okres Žilina
Termín nástupu
ihneď
480 EUR/mesiac, po skúšobnej dobe zvýšenie na 510 + príplatky, bonusy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- práca v 3-zmennej prevádzke v automobilovej výrobe,
- premiestňovať automobily z výroby do zóny výstupnej kontroly,
- premiestňovať automobily zo zóny výstupnej kontroly na parkovisko,
- premiestňovať automobily do priestoru pre dispečing kamiónovej prepravy,
- premiestňovať automobily do priestoru pre dispečing železničnej prepravy,
- premiestňovať/naskladňovať automobily do vagónov,
- riadiť vozidlá určené na zozbieranie a prepravu vodičov na ďalšie stanovisko,
- v prípade potreby umývať automobily,
- v prípade potreby sa spolupodieľať na odhŕňaní snehu počas zimnej sezóny ( cesty, sneh medzi vozidlami, všetky priestory, ktoré by mohli blokovať činnosti na parkovisku)
- plniť iné úlohy pridelených nadriadeným,
- vzhľadom na charakter práce je práca skôr vhodná pre mužov.

- DOCHÁDZKOVÝ BONUS
- LETNÝ BONUS
- VIANOČNÝ BONUS
- MOTIVAČNÝ BONUS štvrťročný
- STRAVNÉ LÍSTKY v hodnote 3,20 €
- podniková doprava do/z miesta výkonu práce (firma hradí 70% nákladov)
- príplatok za zmeny POOBEDNÁ A NOČNÁ
- ZAŠKOLENIE
- ostatné príplatky v zmysle Zákonníka práce
- TECHNICKÉ ZABEZPEČENIE pre výkon práce
- DLHODOBÁ a STABILNÁ práca
- PRECHOD pod KMEŇOVÝ STAV

• V PRÍPADE SERIÓZNEHO ZÁUJMU O TÚTO PRACOVNÚ POZÍCIU A SPLNENIA STANOVENÝCH POŽIADAVIEK SI VÁS DOVOĽUJEME POŽIADAŤ O ZASLANIE VÁŠHO ŽIVOTOPISU CEZ TÚTO PONUKU SO VŠETKÝMI PRACOVNÝMI SKÚSENOSŤAMI A VAŠIMI KONTAKTNÝMI ÚDAJMI.
• VOPRED ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA ZASLANIE ŽIVOTOPISU.
• Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.
• Predpokladaný nástup – po absolvovaní výberového pohovoru.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť poskytujúca služby v oblasti logistiky a prepravy. Spoločnosť zabezpečuje prevoz a expedíciu vyrobených automobilov, kontrolu kvality, opravy a finálne spracovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B

- dobrý zdravotný stav - práca v 3-zmennej prevádzke
- prax vodiča minimálne 2 rokov
- AKTÍVNY VODIČ + ČISTÁ KARTA VODIČA - PODMIENKOU
(žiadne závažné dopravné priestupky a žiadna vina na dopravnej nehode)
- schopnosť cúvať a parkovať podľa spätných zrkadiel
- zodpovedný prístup
- ochota pracovať na 3 zmeny
- spoľahlivosť
- flexibilita
- chuť pracovať
- manuálna zručnosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2226685  Dátum zverejnenia: 18.8.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 480 EUR/mesiac, po skúšobnej dobe zvýšenie na 510 + príplatky, bonusy