Laborant /-ka v chemickém průmyslu

Work Service

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
01.09.2015
Mzdové podmínky (brutto)
2700 - 3000 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Nabízíme volná pracovní místa u společnosti z farmaceutické oblasti na pozici farmaceutický či chemický laborant.
K Vaším úkolům bude patřit dohled nad výrobou, sledování výborních procesů a jejich kontrola, podílení se na výrobě chemických, farmaceutických látek.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Německá pracovní smlouva;
30 dnů dovolené
Nadstandardní platové ohodnocení
Příplatky
Možnost bezplatného jazykového kurzu

Informace o náboru

V případě zájmu zašlete Váš životopis s informacemi o Vašich zkušenostech v této oblasti a o jazykové úrovni jazyka, který ovládáte.
Vhodné uchazeče budeme kontaktovat do 3 týdnů.
Po úspěšném pohovoru uchazeči dostávají podrobné informace o místě pracoviště, datu nástupu, informaci k ubytování a kontakt na osobu, se kterou budou kandidáti v dennodenním kontaktu pro případ otázek, dotazů a doplňujících informací.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Chemický průmysl, výroba farmaceutických výrobků

Společnost zabývající se farmacií a chemickým průmyslem

Požadavky na zaměstnance

student střední školy
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vysokoškolské vzdělání v oblasti chemie, farmacie
Znalost jednoho z uvedených jazyků
Vlastní automobil výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2121096  Dátum zverejnenia: 10.6.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2700 - 3000 EUR/měsíc