Kaufmännischer Mitarbeiter

Work Service

Místo práce
Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
11.00 EUR/hodina

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Paletteabteilung
•´Buchung sämtlicher Palettenbewegungen
• Sichtung und Kontrolle der eingegangen Belege
• Abstimmen der Palettenkonten mit den Kunden
• Führen und Pflegen von Kundenkonten

Zaměstnanecké výhody, benefity

Německá pracovní smlouva na dobu neurčitou.
Ubytování zajištěno, určitý podíl proplatí německý zaměstnavatel

Informace o náboru

Uchazeče žádáme o zaslání životopisu v německém jazyce. Pokud Vás nebudeme do 3 týdnů kontaktovat, upřednostnili jsme jiného kandidáta. Váš životopis si ale ponecháme v interní databázi, v případě otevření nových pozic Vás můžeme v budoucnu kontaktovat.
Po úspěšném pohovoru uchazeči dostávají podrobné informace o místě pracoviště, datu nástupu, informaci k ubytování a kontakt na osobu, se kterou budou kandidáti v dennodenním kontaktu pro případ otázek, dotazů a doplňujících informací.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Spediční společnost v oblasti potravinářství.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Pokročilý (C1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Zkušenost na pozici Spediční obchodník
Znalost německého jazyka na velmi dobré úrovni C1
Osobní automobil výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2069376  Dátum zverejnenia: 1.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 11.00 EUR/hodina