Operátor(ka) výroby (Horní Počernice)

Work Service

Místo práce
Praha
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 20000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho klienta, výrobní společnost z oblasti platebních technologií se sídlem v Horních Počernicích, hledáme dva šikovné operátory výroby. Práce spočívá v obsluze výrobní linky.

Zaměstnanecké výhody, benefity

NABÍZÍME
* jednosměnný provoz
* hlavní pracovní poměr
* velmi slušné finanční ohodnocení (plat do 20 000 Kč hrubého)
* zázemí úspěšné společnosti
* nástup dle dohody

Informace o náboru

POŽADUJEME
* relevantní pracovní zkušenost z obdobné pozice ve výrobní společnosti
* čistý trestní rejstřík nutností
* samostatnost, zodpovědnost a pečlivost

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME
* možnost nástupu nejpozději za 4 týdny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 2069239  Dátum zverejnenia: 1.4.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 20000 Kč/měsíc