Manažér výroby v automotive

Work Service

Miesto práce
Trenčiansky kraj, Nováky, okres Prievidza
Termín nástupu
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za globálne zastrešenie procesov potrebných na zaistenie fungujúcej výroby
- samostatná organizácia a monitorovanie plynulého chodu výroby
- optimalizácia výrobných postupov a procesov
- analýza, plánovanie a zabezpečenie efektívnej výroby
- zodpovednosť za dodržiavanie výrobného plánu, za kvalitu výrobkov
- odborné vedenie, motivovanie, výber a hodnotenie zamestnancov
- kontrola dodržiavania pracovných a technologických postupov, bezpečnosti pri práci
- komunikácia s ostatnými členmi výrobného tímu, reporting

- práca v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti
- dynamické pracovné prostredie
- príležitosť na realizáciu vlastných inovatívnych návrhov
- motivujúci systém odmeňovania, 13. plat
- neustále vzdelávanie a rozvoj

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosti pôsobiaca v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- prax na podobnej pozícii podmienkou, skúsenosti z oblasti automotive
- schopnosť aktívne komunikovať v anglickom alebo nemeckom jazyku
- skúsenosti s vedením tímov vo výrobe
- prirodzený vodca orientovaný na dosiahnutie cieľov
- dobré analytické myslenie, odolnosť voči stresu, flexibilita
- ambiciózna osobnosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 2036694  Dátum zverejnenia: 4.3.2015