Prevádzkový zámočník

Work Service

Miesto práce
Dolný Kubín, okres Dolný Kubín, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Tvrdošín
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
1.2.2015
Mzdové podmienky (brutto)
604 EUR/mesiac, + príplatky, po skúšobnej dobe prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zisťovanie porúch a vykonávanie bežných a stredných opráv na jednotlivých výrobných strojoch; výrobných linkách; dopravných a pomocných strojoch a zariadeniach.
POŽADUJEME:
- platný preukaz na obsluhu motorových vysokozdvižných vozíkov
- platný preukaz na zváranie Z-E1-zvárenie elektrickým oblúkom, Z-G1-zváranie plameňom
- zvýhodnení budú uchádzači s platným preukazom na zváranie Z-M1 (zváranie CO2)

Zamestnanecké výhody, benefity

- dlhodobá a stabilná práca
- technické zabezpečenie pre výkon práce
- prechod pod kmeňový stav klienta
- BONUSY, PRÍPLATKY
- stravné lístky v hodnote 4,50 eur

Informácie o výberovom konaní

• V PRÍPADE SERIÓZNEHO ZÁUJMU O TÚTO PRACOVNÚ POZÍCIU A SPLNENIA STANOVENÝCH POŽIADAVIEK SI VÁS DOVOĽUJEME POŽIADAŤ O ZASLANIE VÁŠHO ŽIVOTOPISU CEZ TÚTO PONUKU SO VŠETKÝMI PRACOVNÝMI SKÚSENOSŤAMI A VAŠIMI KONTAKTNÝMI ÚDAJMI.
• VOPRED ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA ZASLANIE ŽIVOTOPISU.
• Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Služby v oblasti predaja dielov a súčastí do automobilových motorov.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

mechanik strojov a zariadení, prípadne mechanik nastavovač

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- zodpovednosť
- flexibilita
- samostatnosť

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1973139  Dátum zverejnenia: 8.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 604 EUR/mesiac, + príplatky, po skúšobnej dobe prémie