Údržbár

Work Service

Miesto práce
Teplička nad Váhom, Žilinský kraj
Termín nástupu
január 2015
Mzdové podmienky (brutto)
594.5 EUR/mesiac, + bonusy, príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Jedná sa o pozíciu údržby na kolesovej linke rizikové pracovisko 3-hluk. Potrebujeme samostatného elektrotechnika podľa § 22 s praxou 3 roky.
Náplň práce:
- elektrotechnické a mechanické práce
- údržba a oprava strojov, prístrojov a zariadení
- odstraňovanie porúch
- zabezpečovanie plynulého chodu T/W linky
- vykonávanie všetkých typov prehliadok
- vedenie evidencie opráv

- dlhodobá a stabilná práca
- technické zabezpečenie pre výkon práce
- prechod pod kmeňový stav klienta
- BONUSY štvrťročné a polročné
- stravné lístky
- ZABEZPEČENÁ doprava

• V PRÍPADE SERIÓZNEHO ZÁUJMU O TÚTO PRACOVNÚ POZÍCIU A SPLNENIA STANOVENÝCH POŽIADAVIEK SI VÁS DOVOĽUJEME POŽIADAŤ O ZASLANIE VÁŠHO ŽIVOTOPISU CEZ TÚTO PONUKU SO VŠETKÝMI PRACOVNÝMI SKÚSENOSŤAMI A VAŠIMI KONTAKTNÝMI ÚDAJMI.
• VOPRED ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA ZASLANIE ŽIVOTOPISU.
• Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť patrí medzi hlavných dodávateľov spoločnosti Kia Motors Slovakia. Zabezpečuje pre ňu celý rozsah logistických operácií ako napr. odbytovú logistiku, zásobovaciu logistiku, výslednú distribučnú logistiku, inštaláciu a demontáž strojov a prevádzok, balenie, skladovanie a logistické konzultácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnik

Počet rokov praxe

3

- samostatný elektrotechnik podľa § 22 s praxou 3 roky
- zodpovednosť
- flexibilita
- samostatnosť

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1973135  Dátum zverejnenia: 20.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 594.5 EUR/mesiac, + bonusy, príplatky