Senior Java Developer pro vývoj serverových aplikací

Work Service

Místo práce
Liberecký kraj
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
40000 - 60000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro našeho váženého klienta, mezinárodně úspěšnou společnost, hledáme zkušeného Javového vývojáře.
Jedná se o pozici ve společnosti, která je jedním z leaderů na evropském trhu ve svém oboru.

Jedná se o práci v menším týmu, složeném jen z vývojářů.

CO BY MĚL UMĚT/MÍT KANDIDÁT?
• Znalost objektově orientovaného programování (OOA / OOD)
• Dobrá znalost Javy a Java frameworku
• Zkušenosti s vývojem serverových aplikací
• Zkušenosti s XML, SOAP, a dalšími na XML založenými komunikačními standardy
• Dobrá znalost SQL, zkušenost s MySQL
• Dobrá znalost angličtiny - častá verbální komunikace v angličtině

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Flexibilní pracovní doba
• Zajímavé finanční ohodnocení
• Zázemí jednoho z Evropských leaderů ve své oblasti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Informační technologie, počítačové programování, webové portály

Jedná se o pozici ve společnosti, která je jedním z leaderů ve své oblasti na evropském trhu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Java - Expert

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO JE VÝHODOU PRO KANDIDÁTA?
• Zkušenosti s Java IDE Eclipse
• Zkušenosti s Linuxem
• Ochota věnovat čas o víkendech v nouzových situacích
• Základní znalost C# a. NET

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1969551  Dátum zverejnenia: 5.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40000 - 60000 Kč/měsíc