Vodič VZV/ Vodič retráku

Work Service

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď alebo priebežne
Mzdové podmienky (brutto)
750 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

jedná sa prácu spojenú s obsluhou vysokozdvižného vozíka = práca v sklade (príjem tovaru na sklad, vyskladňovanie zo skladu, manipulácia s paletami, pomocné práce v sklade),
- ponúkame prácu na trvalý pracovný pomer,
- miesto výkonu práce je v Devínskej Novej Vsi,
- pracuje sa v 3-zmennej alebo 4-zmennej prevádzke s 8 hodinovým pracovným časom,
- svojim charakterom je práca vhodnejšia pre mužov, podmienkou je prax v riadení vysokozdvižného vozíka.

Mzdové podmienky: nástupný plat 745- 800€/brutto + príplatky (za prácu sviatok, víkend a nočné zmeny) + stravné lístky v hodnote 3,15€ za každý odpracovaný deň.

- stabilná a dlhodobá spolupráca
- možnosť prechodu ku kmeňovým zamestnancom už po 6 mesiacoch
- odborné zaškolenie a preškolenia
- príplatky, bonusy
- možnosť pomoci pri hľadaní ubytovania

V prípade záujmu nás kontaktujte na 0911 050 798 alebo e-mailovej adrese: [email protected]

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v automobilovom priemysle, v oblasti výroby kokpitov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Pozornosť, zručnosť, šikovnosť, flexibilita.

Oprávnenie na prácu s VZV a potrebná aspoň 1ročná prax. (V prípade neplatnosti preukazu, predĺženie možné)
Prax na retraku vítaná.

Společnost Work Service je nadnárodní personální společností. V současné době jsme jednou z největších společnotí zabývající se náborem pracovních sil a zajišťováním dočasných pracovníků ve střední a východní Evropě a zaměstnáváme tisíce lidí. Vedoucí postavení na středoevropském trhu práce byl startovní můstek pro mezinárodní expanzi. Nyní působíme v několika evropských zemích: Česká republika, Polsko, Slovensko, Německo, Anglie, Irsko, Ukrajina, Holandsko, Belgie

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 1962326  Dátum zverejnenia: 18.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 750 EUR/mesiac