Technolog- výrobní společnost

Work Service

Místo práce
Moravskoslezský kraj

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- zodpovědnost za technologický dohled nad výrobou a montáží
- zodpovědnost za optimalizace výrobních procesů
- vyhledávání nových technologických možností pro výrobu
- zodpovědnost za technickou dokumentaci (správa a tvorba výkresové dokumentace)
- zodpovědnost za výrobní dokumentaci dle ISO/ TS normy
- spoluúčast na auditech
- zodpovědnost za přesun strojů
- komunikace při řešení reklamací
- vyhledávání dodavatelů náhradních dílů pro údržbu

Zaměstnanecké výhody, benefity

- práce na HPP
- práve ve velmi významné výrobní společnosti
- možnost profesního růstu
- možnost seberealizace
- vzdělávání
- jazykové kurzy
- firemní benefity

Místo výkonu práce: okres Frýdek- Místek
Nástup: dohodou
Plat: dle praxe a zkušenosti

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Velmi významná výrobní společnost.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/ VŠ vzdělání technického směru
- praxe na obdobné pracovní pozici
- znalost technické a výkresové dokumentace
- znalost CAD systému
- znalost angličtiny nebo němčiny velkou výhodou
- řidičský průkaz sk.B
- samostatnost, kreativita, zodpovědnost
- technické myšlení, pečlivost
- schopnost práce ve stresu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1816368  Dátum zverejnenia: 10.10.2014