Práce v ČR s ubytováním (Pomocný pracovník)

Work Service

Místo práce
Vodňany (okr. Strakonice), Česká republika
plný úvazek
Termín nástupu
01.07.2014
Mzdové podmínky (brutto)
70 Kč/hodina, + příplatky dle zákoníku práce

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

NÁPLŇ PRÁCE:
- práce v potravinářském průmyslu
- zpracování masa a masných produktů
- manipulační práce s masnými výrobky

SMĚNNOST:
- nepravidelná pracovní doba
- možnost 8 hodinových i 12 hodinových směn

MÍSTO VÝKONU PRÁCE:
- Vodňany (okr. Strakonice)
- vhodné pro uchazeče, kteří hledají práci s ubytováním

Informace o náboru

Pozice je vhodná i pro absolventy.
Možnost ubytování.

V případě Vašeho zájmu zašlete svůj životopis s fotografií.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

průmyslová výroba

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zdravotní průkaz v potravinářství
- čistý rejstřík trestu
- pracovitost
- zkušenost se zpracováním masa velkou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Work Service je úspěšná nadnárodní personální agentura s dlouhou tradicí v oblasti personálního poradenství a zprostředkování pracovních příležitostí.
Garantujeme nadstandardní péči o klienty i uchazeče o zaměstnání, zkušenosti a odbornost našich konzultantů a především individuální a lidský přístup. V krátkém časovém horizontu Vám zajistíme zaměstnání odpovídající Vašim představám nebo poradíme jak ho nejlépe najít.

Hledáte zaměstnání? Nechte to na nás!

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 1753696  Dátum zverejnenia: 2.7.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 70 Kč/hodina, + příplatky dle zákoníku práce