Obchodný manažér

Work Service Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Spolupráca pri plánovaní predaja a pri riešení špecifickým významným zákazníkom.
* Akvizícia nových klientov.
* Plnenie osobných cieľov predaja celého sortimentu produktov a riešení v rámci prideleného portfólia zákazníkov.
* Spolupráca pri tvorbe ponúk a zákazníckych riešení.
* Uzatváranie obchodných kontraktov a sledovanie vývoja zákazky.

Ponúkame zaujímavé finančné ohodnotenie a zázemie v prosperujúcej firme, mladý a motivovaný kolektív, možnosť odborného aj osobného rozvoja.

Pokiaľ Vás táto pozícia zaujala a spĺňate uvedené požiadavky, zašlite Váš životopis v slovenskom a anglickom jazyku na adresu: [email protected]

V prípade, že postúpite do užšieho výberu, dovolíme si Vás najneskôr do 2 týždňov kontaktovať za účelom dohodnutia termínu osobného stretnutia v našej spoločnosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Náš klient pôsobí v komunikačných sietiach novej generácie a systémových integrátorov. Expandoval na trhy v strednej a východnej Európy. Projektuje a dodáva rozsiahle komunikačné riešenia pre energetiku, dopravu, štátnu správu a operátorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT/Telco.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Požadujeme:
* SŠ/VŠ vzdelanie obchodného, ekonomického, prípadne technického smeru
* min. 2 roky praxe v oblasti predaja technológií a systémových IT / Telco riešení
* výborné predajné a komunikačné zručnosti
* aktivita a samostatnosť
* prezentačné a organizačné schopnosti
* silná orientácia na zákazníka, obchodné cítenie
* zameranie na dosahovanie výsledkov

Sme najväčšou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby na stredoeurópskom trhu pracovného servisu. Naše priame zastúpenia sú
v 6 krajinách Európy - Poľsko, Nemecko, Česká republika, Slovensko, Ukrajina a Rusko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1910771  Dátum zverejnenia: 27.10.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou