Vodič VZV - retrak

Work Service Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
645 EUR/mesiac, + príplatky (dochádzkový bonus, odmena za výkon)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• práca v Bratislave, Devínska Nová Ves
• obsluha vysokozdvižného vozíka s bočným sedením
• prijímanie a vykladanie dodávky dielov a materiálu od dodávateľov
• zaskladňovanie prijatých dielov do skladu, stohovať palety
• vyskladňovanie dielov zo skladu k montážnej linke
• príprava výrobkov na expedíciu
• manipulácia s prázdnymi obalmi (vykladať, nakladať, skladovať)
• starostlivo manipulovať s nebezpečnými dielmi (napr. airbagy)
• vykonávanie pomocných prác v sklade
• vyskladňovanie dielov v areáli VW k montážnej linke (režim JIT, príp. KANBAN)
• starostlivosť o zverenú techniku a zariadenia
• práca v 3-zmennej alebo nepretržitej prevádzke (podľa zaradenia)
• plniť ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného

• stravné lístky v hodnote 3 EUR
• možnosť obnovenia preukazu VZV
• STABILNÁ A DLHODOBÁ PRÁCA
• ZAŠKOLENIE
• ostatné príplatky v zmysle Zákonníka práce
• TECHNICKÉ ZABEZPEČENIE pre výkon práce
• PRECHOD pod KMEŇOVÝ STAV
• BONUSY

• V PRÍPADE SERIÓZNEHO ZÁUJMU O TÚTO PRACOVNÚ POZÍCIU A SPLNENIA STANOVENÝCH POŽIADAVIEK SI VÁS DOVOĽUJEME POŽIADAŤ O ZASLANIE VÁŠHO ŽIVOTOPISU CEZ TÚTO PONUKU SO VŠETKÝMI PRACOVNÝMI SKÚSENOSŤAMI A VAŠIMI KONTAKTNÝMI ÚDAJMI.
• VOPRED ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA ZASLANIE ŽIVOTOPISU.
• Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.
• Ubytovanie neposkytujeme (ubytovanie si uchádzač o zamestnanie zabezpečuje sám vo vlastnej réžii)
• Predpokladaný nástup – po absolvovaní výberového pohovoru.

Pred nástupom bude pohovor + praktické testovanie VZV skúseností s bočným sedením priamo na pracovisku!

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Sprostredkovanie práce a personálne poradenstvo

Nadnárodná spoločnosť - dodávateľ pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skladník - práca s Retrákom

• ukončené minimálne SOU
• prax s obsluhou VZV - RETRÁK
• minimálne znalosti ovládania PC (MS Office, Outlook)
• prax v automobilovom priemysle – výhodou
• zodpovednosť
• dobrý zdravotný stav
• ochota pracovať na zmeny
• chuť pracovať

Sme najväčšou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby na stredoeurópskom trhu pracovného servisu. Naše priame zastúpenia sú
v 6 krajinách Európy - Poľsko, Nemecko, Česká republika, Slovensko, Ukrajina a Rusko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1841361  Dátum zverejnenia: 20.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 645 EUR/mesiac, + príplatky (dochádzkový bonus, odmena za výkon)