Obrábač kovov - operátor CNC strojov - Martin - Práca v stabilnej spoločnosti.

Work Service Slovakia, s.r.o.

Miesto výkonu práce je Martin, okres Dolný Kubín, okres Martin, okres Námestovo, okres Ružomberok
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
- na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- obsluha CNC strojov (sústruh, fréza, vŕtanie, valcovanie)
- výmena nástrojov a prevádzkových prostriedkov podľa úlohy
- kontrola výrobných dielov obvyklými meracími prostriedkami
- práca s výkresovou dokumentáciou
- práca na 3 a 4 zmeny

- práca v stabilnej spoločnosti
- dlhodobá práca
- príplatky za zmennosť
- systém nadtarifnej zložky
- príplatok za flexibilitu

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám prosím zašlite Váš životopis na adresu [email protected]. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov. Ďakujeme.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Našim klientom je spoločnosť pôsobiaca v oblasti strojárskeho priemyslu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické,strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

- základy AJ
- základy práce s PC
- všeobecné pracovné zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť, flexibilita

Sme najväčšou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby na stredoeurópskom trhu pracovného servisu. Naše priame zastúpenia sú
v 6 krajinách Európy - Poľsko, Nemecko, Česká republika, Slovensko, Ukrajina a Rusko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1838208  Dátum zverejnenia: 18.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: - na osobnom pohovore