Strojárenský robotník, galvanizér. Práca v stabilnej spoločnosti v Dolnom Kubíne, nástup ihneď.

Work Service Slovakia, s.r.o.

Dolný Kubín, okres Dolný Kubín, okres Námestovo, okres Ružomberok, okres Tvrdošín
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
3.14 EUR/hodina, + príplatky, pohyblivá hodinová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Strojárenský robotník náplň práce:
- základné strojárenské operácie na výrobných zariadeniach pri výrobe motorových ložísk vrátane povrchových úprav, bez zoraďovania jednoúčelových strojov, meranie základnými meradlami (mikrometer, posuvné meradlo,...)

Galvanizér pracovná náplň:
- odmasťovanie ložísk a s tým spojené práce, obsluha procesu galvanizovania ako je nakladanie, vykladanie prípravkov s ložiskami do a z galvanickej linky, čistiť ložiská po galvanizovaní, bude mať na starosť prísun a odvoz ložísk , vykonávať pomocné práce určené nadriadeným a operátorom

- stabilná a dlhodobá práca
- príplatky
- stravné lístky
- technické zabezpečenie pre výkon práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Služby v oblasti predaja dielov a súčastí do automobilových motorov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske, technické, elektrotechnické, automechanik

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- dobrý zdravotný stav, miesto je vhodné pre mužov aj ženy
- manuálna zručnosť, flexibilita
- schopnosť vykonávať prácu v 3-zmennej prevádzke
- prax strojárska, automobilová výhodou

Sme najväčšou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby na stredoeurópskom trhu pracovného servisu. Naše priame zastúpenia sú
v 6 krajinách Európy - Poľsko, Nemecko, Česká republika, Slovensko, Ukrajina a Rusko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1823402  Dátum zverejnenia: 4.8.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 3.14 EUR/hodina, + príplatky, pohyblivá hodinová zložka