Vodič jazdnej súpravy nástup ihneď.

Work Service Slovakia, s.r.o.

Miesto výkonu práce je Ružomberok, okres Dolný Kubín, okres Liptovský Mikuláš, okres Ružomberok
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie jazdnej súpravy po území celého SR, podľa pravidiel dodržiavania legislatívy v doprave.

* práca na TPP / pracovná zmluva /
* dlhodobá, stabilná práca
* rodinná atmosféra
* firma s dlhodobou pôsobnosťou na trhu

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Lídri na trhu v zabezpečení pitného režimu pre firemnú klientelu rôznej veľkosti a zamerania a takisto pre domácnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické,strojárske,technické,stavebné

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B, C, E

Počet rokov praxe

5

Hľadáme človeka, ktorý má prax minimálne 5 rokov vo vedení jazdnej súpravy, je zodpovedný a má záujem o dlhodobú a stabilnú prácu. Vlastní vodičského oprávnenie skupiny C,E; psychologické vyšetrenie vodiča; záver o lekárskej prehliadke vodiča; kartu krátkodobého kurzu vodiča (tzv KKV); kartu do digitálnych tachografov vodiča; preukaz pre obsluhu vysokozdvižných vozíkov - platnosť minimálne 3 roky.
Ak ste sa v tomto opise našli a spĺňate naše požiadavky tak ma neváhajte kontaktovať na čísle 0911050793 alebo posielajte svoje životopisy na [email protected].

Sme najväčšou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby na stredoeurópskom trhu pracovného servisu. Naše priame zastúpenia sú
v 6 krajinách Európy - Poľsko, Nemecko, Česká republika, Slovensko, Ukrajina a Rusko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1714046  Dátum zverejnenia: 12.4.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: na osobnom pohovore