Vodič - voskovač práca v stabilnej spoločnosti

Work Service Slovakia, s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
420 EUR/mesiac, + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- premiestňovanie automobilov z kontrolnej linky alebo z opravovne do voskovacej linky ,
- voskovanie nasledujúcich častí vozidiel: podvozok a dutiny , podbehy , oblasť motora,
- čistenie a utieranie vozidiel z voskovacej linky do nárazníkovej oblasti pred parkoviskom,
- premiestňovanie vozidiel z voskovacej linky do nárazníkovej oblasti pred parkoviskom,
- plnenie iných úloh pridelených zamestnávateľom,
- práca na 3 smeny.

- príplatok za popoludnie 0,26 EUR/hod.,
- príplatok za noc 0,60 EUR/hod.,
- príplatok za rizikové prostredie,
- príplatok za nadčas 35%,
- príplatok za nadčas počas víkendu 50%,
- stravné lístky,
- príspevok na firemnú autobusovú dopravu,
- stabilná a dlhodobá práca.

Informácie o výberovom konaní

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Spoločnosť poskytujúca služby v oblasti logistiky a prepravy. Spoločnosť zabezpečuje logistiku novo vyrobených vozidiel, kontrolu kvality, opravy a finálne spracovanie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

- PODMIENKA - aktívny vodič min. 3 roky (bez zavinenia dopravnej nehody),
- chuť učiť sa,
- záujem pracovať,
- dobrý zdravotný stav - práca v stoji a v nočnej zmene,
- ochota pracovať na zmeny,
- zodpovedný prístup.

Sme najväčšou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby na stredoeurópskom trhu pracovného servisu. Naše priame zastúpenia sú
v 6 krajinách Európy - Poľsko, Nemecko, Česká republika, Slovensko, Ukrajina a Rusko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 1698686  Dátum zverejnenia: 24.3.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 420 EUR/mesiac, + príplatky