Stabilná práca s nástupom ihneď, s možnosťou prechodu do kmeňového stavu - operátor výroby - Devínska Nová Ves / bez ubytovania /

Work Service Slovakia, s.r.o.

Ľutujeme, spoločnosť ponúkajúca danú pracovnú pozíciu ukončila zverejnenie ponuky na stránke z dôvodu získania dostatočného počtu kandidátov alebo obsadenia voľnej pracovnej pozície.

Ďakujeme za porozumenie.

Zobraziť podobné ponuky

  • Miesto práce: Devínska Nová Ves, Bratislavský kraj, Bratislava
  • Ponúkaný plat (brutto): od 623 EUR/mesiac
    + príplatky (dochádzkový bonus, výkonová odmena)
  • Termín nástupu: asap
  • Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
• pracovať v Bratislave, Devínskej Novej Vsi
• pracovať v 3-zmennej alebo 4-zmennej prevádzke
• pracovať na výrobnej linke – montovať plastové a elektronické diely pre osobné vozidlá
• zodpovedať za vykonanú prácu v zmysle určených kvalitatívnych cieľov (samokontrola vlastnej práce)
• pracovať v stoji
• plniť ďalšie úlohy zadané nadriadeným
• vzhľadom na charakter práce a náročnosť práce, práca skôr vhodná pre mužov
Iné výhody
• stravné lístky v hodnote 3 EUR
• STABILITA !
Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná
Personálne poradenstvo, sprostredkovanie práce a študijných pobytov

Nadnárodná spoločnosť - dodávateľ pre automobilový priemysel.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Zameranie, odbor:
technické, strojárske
Požadovaná prax
Prax na pozícii/v oblasti:
manuálna zručnosť
• prax vo výrobe pri linke
• manuálna zručnosť
• minimálne stredoškolské vzdelanie bez maturity (elektrotechnické, technické, strojárske)
• dobrý zdravotný stav – práca v noci, v 3-zmennej prevádzke
• zodpovedný prístup k práci
• spoľahlivosť a flexibilita
• ochota pracovať na 3 zmeny, alebo v nepretržitej prevádzke
• seriózny záujem o dlhodobé zamestnanie
• chuť pracovať

Sme najväčšou spoločnosťou poskytujúcou personálne služby na stredoeurópskom trhu pracovného servisu. Naše priame zastúpenia sú
v 6 krajinách Európy - Poľsko, Nemecko, Česká republika, Slovensko, Ukrajina a Rusko.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.
Hlavná oblasť pôsobenia spoločnosti
• V PRÍPADE SERIÓZNEHO ZÁUJMU O TÚTO PRACOVNÚ POZÍCIU A SPLNENIA STANOVENÝCH POŽIADAVIEK SI VÁS DOVOĽUJEME POŽIADAŤ O ZASLANIE VÁŠHO ŽIVOTOPISU CEZ TÚTO PONUKU SO VŠETKÝMI PRACOVNÝMI SKÚSENOSŤAMI A VAŠIMI KONTAKTNÝMI ÚDAJMI.
• VOPRED ĎAKUJEME VŠETKÝM UCHÁDZAČOM ZA ZASLANIE ŽIVOTOPISU.
• Vyhradzujeme si právo spätne kontaktovať len vybraných uchádzačov.
• Ubytovanie neposkytujeme (ubytovanie si uchádzač o zamestnanie zabezpečuje sám vo vlastnej réžii)
• Predpokladaný nástup – po absolvovaní výberového pohovoru.
Škultétyho ul. 1 Zobraziť na mape
831 04 Bratislava
ID: 1671246   Dátum zverejnenia: 11.7.2014
Váš komentár k pracovnej ponuke

neuvedený
Pridať komentár

Pridanie komentára k ponuke