Svářeč - na živnost

Work Partners, s.r.o.

Místo práce
Okres Ostrava
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
230,-/hod v čistém na živnost

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Svařování dílů, práce ve výškách.
111-ruční obloukové svařování obalenou elektrodou (ROS)
165- určen pro svařování obalenou elektrodou (MMA) a metodou netavící se wolframovou elektrodou (TIG) při montážních prácích

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování

Informace o náboru

Před nástupem je zapotřebí přezkoušení uchazečů. V případě zájmu prosíme o zaslání životopisu včetně kopie svářečského oprávnění.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

strojírenský průmysl

Personální agentura.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Platné svářečské oprávnění. Znalost čtení výkresové dokumentace.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Work Partners je personální agentura především v oboru strojírenství. Pokud práci nabízíte nebo práci hledáte, jsme tu pro Vás. Naší specializací je zprostředkování zaměstnanců na pracovní pozice dle nabídky práce. Práci zprostředkováváme především ve strojírenském, automobilovém, elektronickém a stavebním průmyslu. Hledáme především zaměstnance na pozice: svářeč, obráběče kovů, řidiče vysokozdvižných vozíků atd... Sídlo naší společnosti je v Praze, ale působíme po celé ČR. Pomůžeme vám získat zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2725653  Dátum zverejnenia: 29.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 230,-/hod v čistém na živnost