Elektromechanik - Česká Třebová

Work Partners, s.r.o.

Místo práce
Česká Třebová, Okres Ústí nad Orlicí
plný úvazek
Termín nástupu
29.06.2016
Mzdové podmínky (brutto)
145 Kč/hod + uby. (bez ub. 155 Kč/hod) v čistém

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

demontáž, čištění, opravy a montáž elektrických zařízení lokomotiv, převíjení rotorů a statorů elektrických točivých strojů

Zaměstnanecké výhody, benefity

Ubytování zdarma

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Výroba kolejových vozidel

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

SO vzdělání v oboru

Osobnostní předpoklady a dovednosti

platné oprávnění dle vyhl. č. 50/78

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost Work Partners je personální agentura především v oboru strojírenství. Pokud práci nabízíte nebo práci hledáte, jsme tu pro Vás. Naší specializací je zprostředkování zaměstnanců na pracovní pozice dle nabídky práce. Práci zprostředkováváme především ve strojírenském, automobilovém, elektronickém a stavebním průmyslu. Hledáme především zaměstnance na pozice: svářeč, obráběče kovů, řidiče vysokozdvižných vozíků atd... Sídlo naší společnosti je v Praze, ale působíme po celé ČR. Pomůžeme vám získat zaměstnání.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.
ID: 2515433  Dátum zverejnenia: 29.6.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 145 Kč/hod + uby. (bez ub. 155 Kč/hod) v čistém