Operátor (Ózd)

Work Force Kft.

A munkavégzés helye
Ózd, Borsod-Abaúj-Zemplén megye, Magyarország

Elektronikai alkatrészek gyártósori/gépi összeszerelésére keresünk több műszakos munkarendbe munkatársakat az alábbi munkakörbe

OPERÁTOR

Feladatok:

- Elektronikai alkatrészek gyártósori/gépi összeszerelése,
- Gyártósori gépek kezelése.

Elvárások:

- Befejezett általános iskolai tanulmányok,
- Bejegyzésmentes erkölcsi bizonyítvány,
- 3 műszakos munkarend vállalása,
- Jó kézügyesség, monotonitás-tűrés.

Amit kínálunk:

- Hosszútávú, stabil munkalehetőség,
- Béren kívüli juttatások,
- Utazási támogatás.
- Ingyenes buszjárat
- Útiköltség támogatás

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

A munkavégzés helye: Ózd

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és megfelel az elvárásoknak, kérjük, küldje el önéletrajzát a pozíció megjelölésével a [email protected] e-mail címre. Részletekkel kapcsolatban a +36 20 358 02 84 -os telefonszámon lehet érdeklődni!

Munkaerő-kölcsönzési nyilvántartási szám: 5636-3/2010-5500

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

A Work Force több mint 10 éve Magyarország meghatározó HR szolgáltatója. Dinamikus és tapasztalt csapatunkkal megbízható partnerei vagyunk ügyfeleinknek és munkavállalóinknak egyaránt. 100 %-ban magyar tulajdonban lévő cégként eredményesen vesszük fel a versenyt multinacionális vállalatokkal, piaci pozíciónk biztonságot jelent partnereink és munkavállalóink számára. Országos irodahálózatunknak köszönhetően munkavállalóink könnyen és gyorsan kapcsolatba tudnak lépni velünk, kollégáink bármikor örömmel állnak rendelkezésükre. Kínálatunkban a magasan kvalifikált szellemi pozícióktól a betanított és szakmunkás állásokig minden megtalálható, emellett iskolaszövetkezetünk, a Job Force számos lehetőséget kínál diákoknak is rövid és hosszú távra. A társadalmi felelősségvállalás tudatos megvalósításaként közel 100 fő saját állományú megváltozott munkaképességű munkavállalót is foglalkoztatunk, valamint toborzunk partnereink számára is.
Ha többet szeretne megtudni rólunk és állásajánlatainkról, látogasson el honlapunkra, vagy készséggel állunk rendelkezésére személyesen irodáinkban!

Az alkalmazottak száma

50-99 alkalmazott
ID: 2989444  Dátum zverejnenia: 28.3.2017