Projektant dopravných stavieb

WOONERF spol. s r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj, okres Prešov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Projekčná činnosť so zameraním na dopravne stavby:
- samostatná tvorba projektovej dokumentácie všetkých stupňov na špecializovanom software
- jednania so zákazníkom v technických otázkach
- spracovanie podkladov, koordinácia a kontrola úloh, realizovaných subdodávateľmi
- podieľanie sa na príprave rozpočtov

-profesionálna práca v prostredí dynamicky sa rozvíjajúcej, stabilnej spoločnosti pre ambicióznych a schopných pracovníkov
-práca na atraktívnych projektoch s použitím moderných pracovných postupov a technického vybavenia
-permanentný profesionálny rast
-zaujímavé platové ohodnotenie odvíjané od výkonov

Informácie o výberovom konaní

Životopis so žiadosťou zasielajte na: [email protected].

Pripojte prosím aj súhlas so spracovaním osobných údajov: "Udeľujem spoločnosti Woonerf spol s.r.o. dobrovoľný súhlas so spracúvaním poskytnutých osobných údajov na účely realizácie práv a povinností zamestnávateľa ako aj za účelom oslovenia s budúcou pracovnou ponukou. Tento súhlas môže byť odvolaný písomne."

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, zameranie dopravné stavby (STU BA, TU KE, Žilinská univerzita)

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

MicroStation - Pokročilý
AutoCAD - Pokročilý
Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
CorelDRAW - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- predchádzajúce skúsenosti na obdobnej pozícii výhodou
- vnútorná motivácia
- technické myslenie
- tvorivosť, práca ako zábava
- dôslednosť, precíznosť
- schopnosť pracovať v tíme

Patríme medzi etablované spoločnosti v odbore na území SR
- Realizujeme projekty na celom území SR
- Sme dynamickou, progresívne zmýšľajúcou spoločnosťou s ambicióznymi cieľmi a víziami
- Uplatnenie u nás nachádzajú samostatní a spoľahliví ľudia, ktorí vedia čo chcú, majú vlastnú vnútornú motiváciu a schopnosti dosahovať stanovené ciele
- Dávame šancu mladým absolventom (po preukázaní požadovaných schopností) aj skúseným odborníkom
- Systém práce zabezpečuje profesný rast (odborný, riadiaci) – u nás nezostanete stáť na „jednom mieste“

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 1991371  Dátum zverejnenia: 24.1.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou