HR Specialista

WOODCOTE SK, a. s.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Čo bude Vašou náplňou práce:

- Nábor a výber zamestnancov
- Celková personálna agenda, príprava pracovno-právnych dokumentov a ich archivácia
- Zabezpečenie školenia zamestnancov, administrácia a riadenie vzdelávacích projektov
- Komunikácia so zamestnancami, poradenská činnosť v pracovno-právnych otázkach
- Tvorba smerníc a ich aktualizácia
- Pravidelné cesty na pobočky spoločnosti v rámci Slovenska
- Do budúcnosti tiež agenda spojená s prípravou podkladov pre spracovanie miezd

Požadujeme:

- SŠ / VŠ vzdelanie
- Prax v oblasti HR min. 3. roky ako špecialista
- Dobrú znalosť pracovno-právnej legislatívy
- Stredne pokročilú znalosť AJ
- Užívateľská znalosť MS Office
- Veľmi dobré komunikačné a organizačné zručnosti
- Samostatnú a spoľahlivú osobnosť
- Trestná bezúhonnosť
- VP sk. B, aktívny vodič

Ponúkame Vám:

- Zaujímavú prácu v medzinárodnej spoločnosti
- Mzdu zodpovedajúce náročnosti pozície
- Samostatnú pracovnú pozíciu s možnosťou uplatniť doterajšie skúsenosti
- Možnosť profesijného a osobného rozvoja
- Mobilný telefón a notebook
- Nástup od 1.1.2015
- Pravidelné pracovisko: Bratislava

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Váš štruktúrovaný životopis. Nezabudnite prosím pripojiť Vaše telefónne číslo a e-mailovú

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

vysokoškolské I. stupně
ID: 1910968  Dátum zverejnenia: 28.10.2014  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.