Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Hľadáme kolegyňu / kolegu na oddelenie Technickej prípravy výroby

Wood Service Group, s. r. o.

Miesto práce
Hrušové, Bzince pod Javorinou-Hrušové
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 300 - 1 800 EUR/mesiacMzda je zložená zo základnej zložky a odmien za výkon. Výška mzdy nie je ohraničená. Viac spracovaných objednávok = viac peňazí.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava, úprava výkresovej dokumentácie k už navrhnutým výrobkom podľa požiadaviek zákazníka
- tlač aktuálnych výkresov do výroby
- tlač štítkov do výroby
- spracovanie objednávok od zákazníka

- zázemie v neustále expandujúcej spoločnosti
- motivačný systém ohodnotenia
- dlhodobá stabilita
- možnosť tvorivej práce a participácia na nových projektoch

Práca na technickej podpore výroby spočíva v úprave výkresov na základe požiadaviek zákazníka. Objednávky sa spracúvajú v kresliacom programe Cabinet Vision.
Práca obnáša tlač výkresov pre výrobu podľa výrobného plánu.
Nepôjde to bez technického, logického myslenia a predstavivosti.
Od uchádzača očakávame samostatnosť a dotiahnutie zverených projektov do funkčného konca .
Oceňujeme nové nápady, myšlienky, ktoré pomôžu firme expandovať a prosperovať.

Uchádzač prechádza pri výbere aj osobnostným testovaním.
Vážime si každého uchádzača, kontaktovať budeme všetkých záujemcov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Ostatné znalosti

AutoCAD - Základy
Microsoft Office - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- technické myslenie, predstavivosť
- ochota učiť sa nové zručnosti

Spoločnosť Wood Service Group založil Ing. Peter Kuric v roku 2003 a v roku 2010 sa pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným.
Centrála a výroba spoločnosti sa nachádza v malej dedinke Bzince pod Javorinou, časť Hrušové, asi 6 km od Nového Mesta nad Váhom. Odtiaľ sú všetky výrobky a tovary distribuované našim zákazníkom.

Naši zamestnanci pracujú v príjemnej, priateľskej atmosfére. Sme kolektív šikovných ľudí a milujeme životné výzvy. Dávame si veľké ciele, ktoré nás motivujú k veľkým výkonom.

ÚČEL FIRMY:
Poslaním firmy Wood Service Group,s.r.o. je vyrábať, predávať a montovať výrobky výnimočnej kvality. Výrobky, ktoré majú dlhú životnosť, perfektný dizajn, prinášajú radosť, šťastie a pohodlie do domovov našich zákazníkov. Preto majú nami predávané výrobky až 6-ročnú záruku.
CIEĽ FIRMY:
Vybudovať obchodnú sieť po celej SR a stať sa jednotkou v tejto oblasti. Jednotkou, ktorá už aj teraz určuje trend v spálňovom nábytku.

Ďalšie informácie na:
www.postele-spalne.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4780208  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac