Predajný poradca - predajca nábytku, postelí, spální

Wood Service Group, s.r.o.

Miesto práce
OC Laugaricio, M. Bela, Trenčín, Trenčiansky kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Základ + odmeny z tržieb. Priemerný plat cca 1000€ brutto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- pomoc zákazníkovi pri výbere nábytku
- spracovanie 3D vizualizácie,
- práca s PC, grafický program
- tvorba objednávok
- práca s hotovosťou
- komunikácia s firemnou základňou
- starostlivosť o predajňu
- ostatné príkazy nadriadeného

- práca v rýchlo rastúcej spoločnosti s veľkými cieľmi
- vynikajúci kolektív spolupracovníkov
- tvorivá práca pri navrhovaní interiérov
- predaj kvalitných, estetických a účelných slovenských výrobkov
- zamestnanecké zľavy na výrobky spoločnosti
- motivačné odmeny po splnení mesačných a koncoročných plánov
- stravné lístky

Životopisy posielajte na personalne@woodservice.sk Volať môžete aj počas víkendu na telefónne číslo +421 907 708 482 (p. Cibulka).

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Administratívne a ekonomické znalosti

Pokladňa - základy
Fakturácia - základy

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy

- čestnosť
- zodpovednosť a dôslednosť dotiahnuť úlohy do úspešného konca
- skúsenosti s predajom výhodou
- ochota samostatne sa vzdelávať, osobný rast
- ovládanie práce na PC (naučíme Vás prácu s grafickým programom)
- lojalita voči firme

Spoločnosť Wood Service Group založil Ing. Peter Kuric ako živnosť v roku 2003. V roku 2010 sme sa pretransformovali na spoločnosť s ručením obmedzeným.

Sme výrobno-obchodnou spoločnosťou. Našim produktom je výroba interiérového nábytku vysokej kvality s dlhou životnosťou. Preto sme dali na naše výrobky až 6-ročnú záruku. Špecializujeme sa na výrobu postelí, spálni, vstavaných skríň a predaj doplnkového tovaru, ako sú matrace, rošty a iné doplnky.

Centrála spoločnosti s výrobou sa nachádza v malej dedinke Bzince pod Javorinou, časť Hrušové asi 6km od Nového Mesta nad Váhom. Odkiaľ sú všetky výrobky a tovary distribuované našim zákazníkom. Za účelom zvýšenia produktivity a kvality sme v roku 2015 pristavili nový výrobnú halu a osadili najmodernejšiu technológiu v oblasti nábytkárskej výroby. Investícia do rozvoja a inovovania firmy v roku 2015 predstavovala hodnotu 400 tis. Eur.

V súčasnosti máme otvorené vlastné vzorkové predajne v štyroch krajských mestách a to 2x v Bratislave, Trnave, Trenčíne a Žiline. Podniková predajňa je v Hrušovom pri Novom Meste Nad Váhom, kde sa nachádza aj celá výroba nábytku. V našich predajniach ponúkame ďalšie služby ako predaj matracov a doplnkov do spální.
Našim cieľom je vybudovať celoslovenskú sieť predajní a stať sa jednotkou vo výrobe a predaji postelí a spální na slovenskom trhu.

Patríme medzi piatich najväčších výrobcov spálňového nábytku na Slovensku.

Naši zákazníci sú koneční spotrebitelia v priemernom veku 25-35 rokov, ktorí vedia oceniť kvalitu a primeranú cenu našich výrobkov.
Zavedením interného softwaru sme sprehľadnili tok objednávok vo výrobe. Každý užívateľ tohto softwaru si môže preveriť, kde sa nachádza konkrétna zákazka a v akom stave rozpracovanosti je. Od ponuky až po expedíciu.

Naši zamestnanci oceňujú priateľskú atmosféru. Sme mladý kolektív šikovných ľudí a milujeme životné výzvy. Dávame si veľké ciele, ktoré nás motivujú k veľkým výkonom.

Každoročne sa zúčastňujeme na výstavách nábytku v Bratislave a v Nitre. V roku 2013 na výstave Moddom Incheba v Bratislave sme získali ocenenie za dizajn. V roku 2014 nám bol udelený certifikát bonitnej firmy od Národeného informačného centra Slovenskej republiky a v roku 2015 certifikát dôverihodnej firmy od Centra výskumu názorov zákazníkov. V roku 2016 sme dostali ocenenie QUDAL za kvalitu.

ÚČEL FIRMY:
Poslaním našej firmy Wood Service Group, je vyrábať, tvoriť a poskytovať výrobky a služby výnimočnej kvality. Výrobky, ktoré majú dlhú životnosť, perfektný dizajn a prinášajú radosť, šťastie a pohodlie do domovov našich zákazníkov.

CIEĽ FIRMY:
Vybudovať obchodnú sieť po celej SR a stať sa jednotkou v tejto oblasti. Jednotkou, ktorá už aj teraz určuje trend v spálňovom nábytku.

Ďalšie informácie na:
www.postele-spalne.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hrušové 906
916 12 Bzince pod Javorinou

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Peter Kuric
Tel.: 0907708482 Cibulka Stanislav
E-mail: poslať životopis
Poslať spoločnosti životopis
ID: 3104235   Dátum zverejnenia: 24.6.2017