Stolár - nábytkár/ montážnik nábytku, operátor strojných zariadení

Wood Service Group, s. r. o.

Hrušové 906, 91612 Bzince pod Javorinou, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
Priemerný plat 820 EUR/mesiac. 900 - 1000€ brutto zarobia šikovní a ochotní zamestnanci.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Operátor strojných zariadení. Obsluha strojov, ktoré sú riadené počítačom. Skladanie a balenie nábytku. Na tejto pozícii sa uplatnia aj absolventi škôl alebo ľudia, ktorí majú chuť učiť sa nové a moderné spôsoby výroby nábytku. Každého zaškolíme a naučíme ho ako čo najlepšie a najefektívnejšie pracovať, aby dosiahol vynikajúce platové ohodnotenie.

Dvojsmenná prevádzka.

Zamestnanec je platený na základe tabuľkových noriem.

Odmeny za dochádzku 50€
Výkonnostné odmeny - sú odmeny pri plnení noriem.
Stravné lístky v hodnote 3,40€
Odmeny majstra 3€/deň
Budete tvoriť kvalitu v modernej výrobe
Šikovní a ochotní zamestnanci zarobia aj 900 - 1000€

Hľadáme pracovníkov, ktorí chcú byť hodnotení od svojho výkonu a ktorí preferujú odmeny za svoj výkon. Každého uchádzača zaškolíme. Plat sa upravuje podľa výkonu podaného za smenu. Po skúšobnej dobe a vzornej dochádzke pracovníci dostávajú tzv. dochádzkovú odmenu 50€/mes.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač bude platený od výkonu. Uchádzač by mal byť zručný a mal by zvládať manuálnu prácu a zároveň požadujeme základné počítačové znalosti.

Spoločnosť Wood Service Group založil Ing. Peter Kuric v roku 2003 a v roku 2010 sa pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným.
Centrála a výroba spoločnosti sa nachádza v malej dedinke Bzince pod Javorinou, časť Hrušové, asi 6 km od Nového Mesta nad Váhom. Odtiaľ sú všetky výrobky a tovary distribuované našim zákazníkom.

Naši zamestnanci pracujú v príjemnej, priateľskej atmosfére. Sme kolektív šikovných ľudí a milujeme životné výzvy. Dávame si veľké ciele, ktoré nás motivujú k veľkým výkonom.

ÚČEL FIRMY:
Poslaním firmy Wood Service Group,s.r.o. je vyrábať, predávať a montovať výrobky výnimočnej kvality. Výrobky, ktoré majú dlhú životnosť, perfektný dizajn, prinášajú radosť, šťastie a pohodlie do domovov našich zákazníkov. Preto majú nami predávané výrobky až 6-ročnú záruku.
CIEĽ FIRMY:
Vybudovať obchodnú sieť po celej SR a stať sa jednotkou v tejto oblasti. Jednotkou, ktorá už aj teraz určuje trend v spálňovom nábytku.

Ďalšie informácie na:
www.postele-spalne.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2002875  Dátum zverejnenia: 29.6.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Priemerný plat 820 EUR/mesiac. 900 - 1000€ brutto zarobia šikovní a ochotní zamestnanci.