Stolár - nábytkár/ montážnik nábytku (skladač)

Wood Service Group, s.r.o.

Hrušové 906, 91612 Bzince pod Javorinou, Myjava, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
možný ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
priemerný plat 820 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozícia - Skladač
Z nachystaných dielov nábytku pracovník skladá a kompletuje skrinky, komody, postele, nočné stolíky a rôzne nábytkárske zostavy. Následne u každého výrobku musí skontrolovať jeho funkčnosť a estetiku, či nie je náhodou poškodený. Skontrolovaný výrobok zabalí a odovzdá na sklad.
Dvojsmenná prevádzka.

Zamestnanec je platený na základe tabuľkových noriem.

Odmeny za dochádzku 50€
Výkonnostné odmeny - sú odmeny pri plnení noriem.
Stravné lístky v hodnote 3,20€
Budete tvoriť kvalitu v modernej výrobe

Hľadáme pracovníkov, ktorí chcú byť hodnotený od svojho výkonu a ktorý preferujú odmeny za svoj výkon. Každého uchádzača zaškolíme. Dostane svoj montážny stôl aj s náradím. Plat sa upravuje podľa výkonu podaného za smenu. Po skúšobnej dobe a vzornej dochádzke pracovníci dostávajú tzv. dochádzkovú odmenu 50€/mes.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač bude platený od výkonu. Uchádzač by mal byť zručný a mal by zvládať manuálnu prácu .

Spoločnosť Wood Service Group založil Ing. Peter Kuric ako živnosť v roku 2003. V roku 2010 sme sa pretransformovali na spoločnosť s ručením obmedzeným.

Sme výrobno-obchodnou spoločnosťou. Našim produktom je výroba interiérového nábytku vysokej kvality s dlhou životnosťou. Preto sme dali na naše výrobky až 6-ročnú záruku. Špecializujeme sa na výrobu postelí, spálni, vstavaných skríň a predaj doplnkového tovaru, ako sú matrace, rošty a iné doplnky.

Centrála spoločnosti s výrobou sa nachádza v malej dedinke Bzince pod Javorinou, časť Hrušové asi 6km od Nového Mesta nad Váhom. Odkiaľ sú všetky výrobky a tovary distribuované našim zákazníkom. Za účelom zvýšenia produktivity a kvality sme v roku 2015 pristavili nový výrobnú halu a osadili najmodernejšiu technológiu v oblasti nábytkárskej výroby. Investícia do rozvoja a inovovania firmy v roku 2015 predstavovala hodnotu 400 tis. Eur.

V súčasnosti máme otvorené vlastné vzorkové predajne v štyroch krajských mestách a to v Bratislave, Trnave, Trenčíne a Žiline. Podniková predajňa je v Hrušovom pri Novom Meste Nad Váhom, kde sa nachádza aj celá výroba nábytku. V našich predajniach ponúkame ďalšie služby ako predaj matracov a doplnkov do spální.
Našim cieľom je vybudovať celoslovenskú sieť predajní a stať sa jednotkou vo výrobe a predaji postelí a spální na slovenskom trhu.

Patríme medzi piatich najväčších výrobcov spálňového nábytku na Slovensku.

Naši zákazníci sú koneční spotrebitelia v priemernom veku 25-35 rokov, ktorí vedia oceniť kvalitu a primeranú cenu našich výrobkov.
Zavedením interného softwaru sme sprehľadnili tok objednávok vo výrobe. Každý užívateľ tohto softwaru si môže preveriť, kde sa nachádza konkrétna zákazka a v akom stave rozpracovanosti je. Od ponuky až po expedíciu.

Naši zamestnanci oceňujú priateľskú atmosféru. Sme mladý kolektív šikovných ľudí a milujeme životné výzvy. Dávame si veľké ciele, ktoré nás motivujú k veľkým výkonom.

Každoročne sa zúčastňujeme na výstavách nábytku v Bratislave a v Nitre. V roku 2013 na výstave Moddom Incheba v Bratislave sme získali ocenenie za dizajn. V roku 2014 nám bol udelený certifikát bonitnej firmy od Národeného informačného centra Slovenskej republiky a v roku 2015 certifikát dôverihodnej firmy od Centra výskumu názorov zákazníkov.

ÚČEL FIRMY:
Poslaním našej firmy Wood Service Group, je vyrábať, tvoriť a poskytovať výrobky a služby výnimočnej kvality. Výrobky, ktoré majú dlhú životnosť, perfektný dizajn a prinášajú radosť, šťastie a pohodlie do domovov našich zákazníkov.

CIEĽ FIRMY:
Vybudovať obchodnú sieť po celej SR a stať sa jednotkou v tejto oblasti. Jednotkou, ktorá už aj teraz určuje trend v spálňovom nábytku.

Ďalšie informácie na:
www.postele-spalne.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Hrušové 906
916 12 Bzince pod Javorinou
ID: 2002875   Dátum zverejnenia: 15.9.2016