Nábytkár, pilčík - operátor CNC píly

Wood Service Group, s. r. o.

Hrušové 906, 91612 Bzince pod Javorinou, okres Myjava, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
možný ihneď
550 - 800 EUR/mesiac, Po zaškolení to je 3 mesiace 600€. Na základe dochádzky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha CNC píly. Porez veľkoplošných materiálov - drevotriesky.
Stolárske a montážne práce na dielni aj u zákazníka. Výroba nábytku . Dvojsmenná prevádzka.

Odmeny za dochádzku
Odmeny za nadčasy
Výkonnostné odmeny

Plat sa upravuje podľa výkonu podaného za smenu. Šikovný , zručný a lojálny pracovníci si dokážu zarobiť vždy viac. Po skúšobnej dobe a vzornej dochádzke pracovníci dostávajú tzv. dochádzkovú odmenu 50€/mes.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske,technické

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

Počet rokov praxe

3

Uchádzač musí zvládať prácu s PC. Uchádzač musí byt zručný, a musí zvládať manuálnu prácu . Musí byť samostatný pri riešení úloh. Potrebné technické myslenie. Výhodou je skúsenosť s VZV

Spoločnosť Wood Service Group založil Ing. Peter Kuric v roku 2003 a v roku 2010 sa pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným.
Centrála a výroba spoločnosti sa nachádza v malej dedinke Bzince pod Javorinou, časť Hrušové, asi 6 km od Nového Mesta nad Váhom. Odtiaľ sú všetky výrobky a tovary distribuované našim zákazníkom.

Naši zamestnanci pracujú v príjemnej, priateľskej atmosfére. Sme kolektív šikovných ľudí a milujeme životné výzvy. Dávame si veľké ciele, ktoré nás motivujú k veľkým výkonom.

ÚČEL FIRMY:
Poslaním firmy Wood Service Group,s.r.o. je vyrábať, predávať a montovať výrobky výnimočnej kvality. Výrobky, ktoré majú dlhú životnosť, perfektný dizajn, prinášajú radosť, šťastie a pohodlie do domovov našich zákazníkov. Preto majú nami predávané výrobky až 6-ročnú záruku.
CIEĽ FIRMY:
Vybudovať obchodnú sieť po celej SR a stať sa jednotkou v tejto oblasti. Jednotkou, ktorá už aj teraz určuje trend v spálňovom nábytku.

Ďalšie informácie na:
www.postele-spalne.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 1235278  Dátum zverejnenia: 11.11.2014  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 550 - 800 EUR/mesiac, Po zaškolení to je 3 mesiace 600€. Na základe dochádzky.