Pracovník v drevovýrobe

WOOD PRODUCT, s.r.o.

Bzince pod Javorinou, miestna časť Hrušové 1002, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
upresnenie platových podmienok pri pohovore, práca v úkole

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výkon práce je na Píle Hrušové, okres Nové Mesto nad Váhom
- obsluha skracovacej píly,
- výroba atypických paliet pneumatickými pištoľami
- obsluha štvorstrannej hobľovačky

Informácie o výberovom konaní

Potrebný životopis so žiadosťou
Bližšie informácie na tel.čísle 0905 976436

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

- technické myslenie
- výhodou je prax vo výrobe paliet,
- preukaz obsluhy VZV, vodičský preukaz sk.B.
- osvedčenie o obsluhe ručnej reťazovej motorovej píly
- komunikatívnosť

Naša firma Wood Product s.r.o., s prevádzkou v Bzinciach p.Javorinou - časť Hrušové 1002, pôsobí na trhu od roku 2004. Zaoberáme sa výrobou atypických drevených paliet a priemyselných obalov z dreva. Našim cieľom je stať sa vyhľadávanou spoločnosťou na trhu s dreveným obalovým materiálom. Hľadáme do nášho kolektívu kolegov, ktorí radi vidia výsledky svojej práce a chcú sa aktívne zúčastňovať na budovaní a raste úspešnej slovenskej firmy. Viac informácii o nás nájdete na www.pilahrusove.sk.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2102311  Dátum zverejnenia: 4.5.2015  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: upresnenie platových podmienok pri pohovore, práca v úkole