Pracovník oddelenia podpory produktov

Wolters Kluwer SR s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 48, Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre oddelenie podpory produktov hľadáme novú kolegyňu / nového kolegu.

Hlavné zodpovednosti:
- Evidencia skladových zásob kníh, príjem tovaru, inventúry
- Vystavovanie faktúr, dobropisov, upomienok
- Zakladanie nových produktov na e-shop
- Komunikácia so zákazníkmi a realizácia zákazníckych požiadaviek, vybavovanie reklamácií
- Komunikácia s dodávateľmi
- Príprava knižných newsletterov
- Vyhľadávanie a akvizícia veľkých odberateľov a komunikácia s nimi; Zvyšovanie tržieb prostredníctvom veľkých odberateľov
- Sledovanie predajnosti na predajni odbornej literatúry Wolters Kluwer a zabezpečenie jej chodu
- Aktívny podiel na vytváraní, optimalizácii a realizácii procesov
- Spolupráca s ostatnými oddeleniami (obchodný tím, redakcie)

- neformálna firemná kultúra a prostredie, malý kolektív
- práca v stabilnej spoločnosti č. 1 na trhu
- ročné odmeny v závislosti od výsledkov spoločnosti (max. do výšky 4 platov)
- príspevok zamestnávateľa na dôchodkové sporenie
- Sickdays
- flexibilná pracovná doba
- možnosť občasného home-office
- priestor na sebarozvoj
- jazykové vzdelávanie (angličtina) hradené zamestnávateľom
- firemné teambuildingy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Min. SŠ vzdelanie
- Prax min 1 rok
- Spoľahlivosť, samostatnosť
- Zameranie na detail
- PC – bežný užívateľ
- Komunikačné schopnosti
- Zmysel pre tímovú spoluprácu

Globálny oskytovateľ odborných informácií, softvérových riešení a služieb pre širokú odbornú verejnosť. Dodávateľ právneho systému ASPI a vydavateľstvo právnickej a ekonomickej literatúry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2765242  Dátum zverejnenia: 6.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 000 EUR