Nástrojár

Wöhrle, k.s.

Miesto práce
Továrenská 1A, 942 01 Šurany, okres Nové Zámky
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zostavuje lisovacie a tvarovacie nástroje a prípravky,
- vykonáva opravy, údržbu nástrojov, foriem a meradiel,
- zodpovedá za objednávanie náhradných dielov,
- dodržiava výrobné štandardy,
- tvorba a čítanie technickej výkresovej dokumentácie

Nemecká strojárenská spoločnosť so stabilným zázemím ponúka atraktívne zamestnanecké výhody (13. plat), priestor pre uplatnenie vlastných nápadov, schopností a iniciatívy.

Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme len vybraných kandidátov spĺňajúcich požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- výučný list/maturita
- ovládanie technologických postupov
- porozumenie technickej dokumentácii
- manuálna zručnosť
- obsluha vysokozdvižného vozíka, obsluha žeriavu výhodou
- nemecký jazyk výhodou

Stabilná strojárenská spoločnosť so zahraničnou účasťou, zaoberajúca sa výrobou dielcov pre elektrotechnický, automobilový a strojárenský priemysel.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 2656234  Dátum zverejnenia: 21.2.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou