SPS programátori a Kuka,ABB robotici - projekty v Nemecku

WM Technics

Miesto práce
Bratislava, Nemecko, Poľsko, Rusko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
03.12.1916
Ponúkaný plat (brutto)
4000 - 6000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hladame skusenych PLC S7 programatorov a programatorov Kuka, Fanuc, ABB robotov na projekty v automobilovom priemysle s koncovymi zakaznikmi VW, Skoda, Audi a Daimler.

Jedna sa o dlhodobe projekty prevazne v Nemecku a na Slovensku.

Vhodni uchadzaci musia mat skusenosti s programovanim PLC S7 alebo programovanim robotov v automotive a naslednym uvedenim vyrobnych zariadeni do prevadzky.

Nastup je mozny v priebehu decembra a januara.

Pozaduje sa znalost nemeckeho alebo anglickeho jazyka na komunikativnej urovni.

Ponukame atraktivne ohodnotenie na dlhodobych projektoch prevazne v Nemecku.

Mesacny prijem podla skusenosti v rozmedzi 4000-6000Eur.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo
Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - programátor

SIMATIC STEP 7 - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Flexibilita
Spolahlivost
Odbornost

Spoločnosť WM Technics vznikla na základe dlhoročných skúseností v oblasti automatizácie výrobných zariadení v automobilovom priemysle.

Spoločnosť sa od jej vzniku okamžite úspešne etablovala ako spoľahlivý partner prevažne nemeckých spoločností pri návrhu a uvádzaní výrobných zariadení do prevádzky.

Adresa spoločnosti

WM Technics s.r.o
Sama Tomasika 11
900 31 Stupava
ID: 1796688   Dátum zverejnenia: 10.10.2016