Výrobný logista

Witzenmann Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Továrenská 1, 976 31 Vlkanová
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
940 - 1 360 EUR/mesiaczákladná mzda plus prémie 17%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce pre pozíciu Výrobný logista:

  • Príjem a výdaj materiálu a polotovarov
  • Vedenie a kontrola skladovej evidencie
  • Obsluha vysokozdvižného vozíka
  • Práca s počítačovým systémom
  • Práca na 3 zmeny

Ďalšie príklady náplne práce:

  • Plánovanie a koordinácia doručenia materiálu a polotovarov na výrobné linky
  • Spolupráca s oddelením výroby pri plánovaní a príprave výrobných operácií
  • Prevádzkovanie a údržba skladových priestorov a vybavenia

  • Mzdu vyplácame do 10. dňa v mesiaci, aby si si mohol/a naplánovať svoje financie bez zbytočného stresu.
  • Okrem 12 mesačných platov ti prislúchajú aj vianočný a letný bonus podľa stanovených kritérií, takže sa môžeš tešiť na príjemné prekvapenie.
  • Veríme, že zdravé stravovanie je kľúčom k úspešnému dňu, preto poskytujeme výraznú dotáciu na stravu pre našich zamestnancov.
  • Náš bohatý sociálny program ti umožní stretnúť nových ľudí, získať nové záujmy a užiť si voľný čas.
  • Chceme podporiť tvoje plány na budúcnosť, preto poskytujeme príspevky do DDS podľa podmienok.
  • Okrem toho ťa čaká aj odmena za dochádzku, aby si si mohol/a udržať svoju disciplínu a motiváciu.
  • Ďalšie benefity zahŕňajú napríklad firemné školenia a možnosti kariérneho rastu, moderné pracovné prostredie a skvelý tím kolegov.

Váš životopis starostlivo posúdime. Vzhľadom na veľký záujem zo strany
uchádzačov bohužiaľ nie je možné kontaktovať každého uchádzača osobne. Kontaktovať budeme
len uchádzačov, ktorí budú pozvaní na výberové konanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.7.2024 (ostáva ešte 31 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

A, B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Znalosť práce s počítačom
  • Oprávnenie na vysokozdvižný vozík
  • Dobré komunikačné schopnosť
  • Schopnosť pracovať v tíme

Spoločnosť Witzenmann Slovakia ponúka optimálne riešenia v oblasti izolácie vibrácií alebo kompenzácie pohybov v systémoch vedení. Medzi našich zákazníkov patria všetci významní výrobcovia vozidiel a systémov z oblasti výroby automobilov, nákladných automobilov, autobusov, stavebných strojov, poľnohospodárskych strojov i koľajových vozidel. Naša spoločnosť poskytuje v najroznejších oblastiach riešenia, ktoré citeľne predlžujú životnosť, zlepšujú hospodárnosť a komfort pro používaní vozidla.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Alžbeta Mrekajová
Tel.: +421918836468
E-mail: poslať životopis
ID: 4835038  Dátum zverejnenia: 21.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 940 EUR/mesiac